СІМ ЧУДЕС УКРАЇНИ

Зеленi Карпати,
I пiд небом синьооким
Стежина до хати.
Продовжуючи проект нашої школи “7 чудес світу”, учні 2А класу вирішили заглибитись у подорож по рідній землі. Подорожували на інтегрованому уроці математики та природознавства “7 перлин України”. Учні мали змогу познайомитися з надзвичайними місцями нашої Батьківщини, розглянувши їх історію, прослухавши легенди, якими оповиті такі місця як озеро Синевир, Софіївський парк та багато інших. Дізналися, на скільки річка Дніпро довша за Дністер, яка висота Говерли в порівнянні з горою Роман-Кош та ще багато цікавих, захоплюючих фактів, вирішуючи при цьому математичні завдання, вдосконалювали та розвивали вже набуті математичні навички.

Fotor_155238195508276