СІМ ЧУДЕС УКРАЇНИ

tmp865216651925127172

Ой ти, ненька-Україна,
Я тебе кохаю,
В свiтi кращої країни
Я не знаю.
Чорне море, степ широкий,
Зеленi Карпати,
I пiд небом синьооким
Стежина до хати.
Продовжуючи проект нашої школи “7 чудес світу”, учні 2А класу вирішили заглибитись у подорож по рідній землі. Подорожували на інтегрованому уроці математики та природознавства “7 перлин України”. Учні мали змогу познайомитися з надзвичайними місцями нашої Батьківщини, розглянувши їх історію, прослухавши легенди, якими оповиті такі місця як озеро Синевир, Софіївський парк та багато інших. Дізналися, на скільки річка Дніпро довша за Дністер, яка висота Говерли в порівнянні з горою Роман-Кош та ще багато цікавих, захоплюючих фактів, вирішуючи при цьому математичні завдання, вдосконалювали та розвивали вже набуті математичні навички.

Fotor_155238195508276

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.