Стрічаємо Миколая!

arton49071

А у нас продовжується серія Різдвяних і новорічних  свят. І сьогоднішній  день подарував незабутні емоції та враження.
Спочатку відбувся прекрасний майстер-клас, на якому наші учні виготовляли новорічну м’яку іграшку, а учні перших та других класів були присутні на відкритті головної ялинки країни.
І після цього для всіх відбувся вражаючий сюрприз, бо до нашої школи завітав сам Святий Миколай!
Окрім привітань, побажань і, звісно, приємних подарунків, він подарував гарні і незабутні емоції граючись, змагаючись і розважаючись з усіма присутніми.
Зі святом!
Fotor_154530590976781     Fotor_154530598013424