Стрічаємо Миколая!

arton49071

А у нас продовжується серія Різдвяних і новорічних  свят. І сьогоднішній  день подарував незабутні емоції та враження.
Спочатку відбувся прекрасний майстер-клас, на якому наші учні виготовляли новорічну м’яку іграшку, а учні перших та других класів були присутні на відкритті головної ялинки країни.
І після цього для всіх відбувся вражаючий сюрприз, бо до нашої школи завітав сам Святий Миколай!
Окрім привітань, побажань і, звісно, приємних подарунків, він подарував гарні і незабутні емоції граючись, змагаючись і розважаючись з усіма присутніми.
Зі святом!
Fotor_154530590976781     Fotor_154530598013424

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.