Свято першого дзвоника

37e331b7a1b39f090b1249a069a513d3_L

Сьогодні креативна шкільна родина школи «Інтелект» креативно відзначала День знань у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім». Це були не тільки вітання з цим прекрасним днем, не тільки флешмоби, квести, але і в знак дружби між учнями, пропагуючи високі людські цінності, колектив школи переглянув чудову виставу «Бременські музиканти», яку показав дітям Київський ляльковий театр.

Такий незабутній початок нового навчального року залишиться у пам’яті учнів школи «Інтелект» назавжди.

новый коллаж