Свято першого дзвоника

37e331b7a1b39f090b1249a069a513d3_L

Сьогодні креативна шкільна родина школи «Інтелект» креативно відзначала День знань у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім». Це були не тільки вітання з цим прекрасним днем, не тільки флешмоби, квести, але і в знак дружби між учнями, пропагуючи високі людські цінності, колектив школи переглянув чудову виставу «Бременські музиканти», яку показав дітям Київський ляльковий театр.

Такий незабутній початок нового навчального року залишиться у пам’яті учнів школи «Інтелект» назавжди.

новый коллаж

 

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.