Свято наближається!

39BEC99C-6FE4-41C2-A175-18ED3AA7FED7

Закінчується мальовнича осінь,а отже незабаром найулюбленіші новорічні свята. І наш 4 клас вже розпочав активну підготовку і відкрив «Майстерню ельфів» з приготування новорічних подарунків.
Сьогодні у піднесеному настрої відбувся захоплюючий майстер-клас, на якому діти креативили, виготовляючи яскраві подушки в подарунок своїм батькам під новорічну ялинку.

Ми сподіваємося, що такий яскравий та веселий витвір мистецтва не тільки порадує око членів сім’ї , але і  підійме їм настрій на цілий рік.

З наступаючим!

9E88B796-5069-4918-9264-47181AD01A30