ПІЗНАЄМО СВІТ

x_ca0556c6

Вивчаючи та досліджуючи навколишнє середовище, великою загадкою для дітей лишається морський світ. У зв’язку з поглибленим вивченням деяких тем з природознавства, учні школи «Інтелект» відвідали гігантський океанаріум «Морська казка».

Діти під час екскурсії побачили мешканців океанів і морів, зібраних з усієї планети. Маленьких інтелектуалів вразили екзотичні рибки всіх кольорів веселки, казкові морські коники, чарівні корали, магічні скати і багато інших дивовижних жителів.

Найбільшим захопленням був прохід підводним скляним тунелем. Діти перебували у полоні вражень цього надзвичайного світу грації та краси. Під час подорожі краще познайомилися з підводним живим світом, а підсумком побаченої казки стали творчі проектні роботи з використанням прийому рваної аплікації «Морська казка».

78682071_large_r42578682071_large_r42578682071_large_r425