ПІЗНАЄМО СВІТ

x_ca0556c6

 

Вивчаючи та досліджуючи навколишнє середовище, великою загадкою для дітей лишається морський світ. У зв’язку з поглибленим вивченням деяких тем з природознавства, учні школи «Інтелект» відвідали гігантський океанаріум «Морська казка».

Діти під час екскурсії побачили мешканців океанів і морів, зібраних з усієї планети. Маленьких інтелектуалів вразили екзотичні рибки всіх кольорів веселки, казкові морські коники, чарівні корали, магічні скати і багато інших дивовижних жителів.

Найбільшим захопленням був прохід підводним скляним тунелем. Діти перебували у полоні вражень цього надзвичайного світу грації та краси. Під час подорожі краще познайомилися з підводним живим світом, а підсумком побаченої казки стали творчі проектні роботи з використанням прийому рваної аплікації «Морська казка».

78682071_large_r42578682071_large_r42578682071_large_r425

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.