Профільна школа в дії!

AAD1114E-360A-4273-B749-281346645D8D

У рамках тижня правових знань 12 грудня відбувся цікавий захисту у школі “Інтелект”, рольовими учасниками якого стали учні, які зорієнтовані на вибір юридичного профілю.
У форматі судового засідання, де були визначені всі ролі : судді, адвокати, позивачі, відповідачі, свідки, секретар — відбулося активне судове засідання, на якому розглядалися різного виду правопорушення.
Запеклий бій протягом цього “процесу” свідчить про високий рівень правових знань учнів та дав можливість самим учням переконатися у правильному виборі подальшої професії, а всі інші присутні усвідомили необхідність знань законів та актуальність вивчення правознавства.

4A7D98D6-4E5E-4194-A1FA-8B93C9F3206C