Протистояння булінгу або розвиток емоційного інтелекту

Stop-Bullying

Підписаний президентом України Закон про булінг (17.01.2019р.) та розгляд цього питання на рівні Міністерства освіти і науки України беззаперечно свідчить про актуальність такого явища у сучасному суспільстві.
Щоб розібратися з цим питанням та запобігти дитячій агресії, у нашій школі здійснюється серйозна пропедевтична робота: проводяться майстер-класи, психологічні тренінги, бесіди, круглі столи.
А ось вчора до нас завітала знаменитий психолог, доктор філософських наук Кузьменко Л.Г., яка провела цікаву зустріч із нашими учнями на цю злободенну тему.
Завдяки ось такій нашій роботі наші діти дружні, добрі, товариські, а в школі панує мир та злагода.

Fotor_154849865580196