Початкова школа – в авангарді!

55_492b

 

  Діти початкової ланки школи «Інтелект» у цьому навчальному році, як ніколи, здобули найвищі нагороди за свої глибокі та фундаментальні знання.
  Це і 9 призових нагород у Міжнародній олімпіаді в Анталії, яка проходила у листопаді цього навчального року,  це і Всеукраїнська олімпіада з української мови, Всеукраїнська олімпіада з основ наук «Соняшник» та багато інших.
  І зовсім недавно  учень 3 класу Скляренко Михайло отримав грамоту Управління освіти та інноваційного розвитку за здобуте призове місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
      Пишаємося тобою, Михайлику, та бажаємо подальшого сходження до високого Олімпу знань!

IMG_20160301_100745

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.