Початкова школа – в авангарді!

55_492b

Діти початкової ланки школи «Інтелект» у цьому навчальному році, як ніколи, здобули найвищі нагороди за свої глибокі та фундаментальні знання.
  Це і 9 призових нагород у Міжнародній олімпіаді в Анталії, яка проходила у листопаді цього навчального року,  це і Всеукраїнська олімпіада з української мови, Всеукраїнська олімпіада з основ наук «Соняшник» та багато інших.
  І зовсім недавно  учень 3 класу Скляренко Михайло отримав грамоту Управління освіти та інноваційного розвитку за здобуте призове місце у ІІ районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
      Пишаємося тобою, Михайлику, та бажаємо подальшого сходження до високого Олімпу знань!

IMG_20160301_100745