Подорож до Німеччини

7a20f71de0c1835cb8e094ea1b83d881

Школа «Інтелект» – школа з поглибленим вивченням іноземних мов, де вивчаються англійська, німецька та французька мови.
І всі іноземні мови викладаються досвідченими викладачами, які не тільки креативно та віртуозно викладають, але ще і активно мотивують дітей до навчання і дають їм такі знання, що вони блискуче перемагають на Міжнародних олімпіадах!
І от нещодавно у старших класах школи «Інтелект» відбулися цікаві уроки-подорожі по Німеччині.
Дружба школи з центром німецької культури «Widerstrahl» та Goethe-інститутом суттєво допомогли нашим учням вільно віртуально подорожувати по Німеччині, пояснюючи і коментуючи гарною німецькою державний устрій, розповідаючи про історію і культуру країни, визначні місця, свята та традиції.
Дякуємо учителю Ользі Миколаївні за нетрадиційний, захоплюючий урок-подорож до Німеччини. За цим – жива подорож до Німеччини!

Безымянный коллаж