Подорож до Німеччини

7a20f71de0c1835cb8e094ea1b83d881

Школа «Інтелект» – школа з поглибленим вивченням іноземних мов, де вивчаються англійська, німецька та французька мови.
І всі іноземні мови викладаються досвідченими викладачами, які не тільки креативно та віртуозно викладають, але ще і активно мотивують дітей до навчання і дають їм такі знання, що вони блискуче перемагають на Міжнародних олімпіадах!
І от нещодавно у старших класах школи «Інтелект» відбулися цікаві уроки-подорожі по Німеччині.
Дружба школи з центром німецької культури «Widerstrahl» та Goethe-інститутом суттєво допомогли нашим учням вільно віртуально подорожувати по Німеччині, пояснюючи і коментуючи гарною німецькою державний устрій, розповідаючи про історію і культуру країни, визначні місця, свята та традиції.
Дякуємо учителю Ользі Миколаївні за нетрадиційний, захоплюючий урок-подорож до Німеччини. За цим – жива подорож до Німеччини!

Безымянный коллаж

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.