Перемоги у шаховому марафоні!

A7CC1326-2677-44E9-B944-A0118C72B380

28.04 учні 2-3х класів спеціалізованої школи “Інтелект” приймали участь в спортивному рапіді «Шаховий марафон від EduChess A+».
Учні, як завжди, вразили всіх присутніх, серед яких відомі орбітри, майстри спорту та гросмейстери, своєю наполегливістю, вихованістю, знаннями теорії та практики шахів. Напружена гра, справжній інтелектуальний двобій кожного нашого гравця змушували затамувати подих та співпереживати суддів змагань. В результаті нові перемоги та нові досягнення!
Вітаємо Обозненка Олександра, учня 3-А класу, який здобув 3 місце та був нагороджений бронзовою медаллю!

А також Циренжапову Дарину (3-Бкл), Масло Анастасію (3-Бкл), Мороза Михайла (2-Бкл), Мартинова Дмитра (2-Вкл), Борисенка Владислава (2-Вкл), які окрім подарунків, отримали почесну грамоту як лауріати шахових змагань.

А нашу школу відзначили як найактивнішу перспективну школу сучасності, адже тільки спеціалізована школа “Інтелект” прийняла запрошення та приймала участь у шаховому марафоні збірною, дружньою та сильною командою.

9455CEC7-F096-4E21-9535-65E96013E30B