Оpen-air квести у «Малятко»: ми знаємо, як зробити мрії дійсністю!

pirate_quest

Хто з нас не мріяв у дитинстві про далекі подорожі та фантастичні пригоди, як то стати сміливим піратом та з друзями мандрувати дивовижними островами у пошуках скарбів, чи чарівною принцесою, яка має подолати злі чари і врятувати друзів? У «Малятко» чудово знають, про що мріють діти, і допомагають мріям здійснитися!
25 і 27 червня у садочку відбулися 2 великі тематичні open-air квести. Малюки розв’язували непрості логічні задачі, проходили справжні випробовування на спритність та швидкість, згадали та застосували на практиці знання, отримані протягом навчального року. І все задля того, щоб досягнути своєї мети: зібрати скарби та отримати перемогу!
Квест у «Малятко» – чудовий спосіб з користю провести час, адже така форма організації занять сприяє активізації пізнавальних і мисленнєвих процесів дітей. За допомогою квестів ми досягаємо навчальних цілей: реалізуємо проектну діяльність, знайомимо учнів з новою інформацією, закріплюємо знання та відпрацьовуємо навички. Змагальна діяльність навчає дітей взаємодії в колективі однолітків, створює атмосферу єдності та згуртовує малюків. А ще дає можливість чудово розважитися на свіжому повітрі та дарує цінні позитивні емоції!

Fotor_153009290703166-1024x1024

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.