Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Леся Українка

загружено

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Леся Українка

25 лютого все прогресивне українство святкує 148 річницю геніальної української поетеси  Лесі Українки.

Наша школа також шанобливо відмічає цю знаменну дату. Діти не тільки познайомилися з життям та творчістю геніальної поетеси, але і влаштували театральне дійство з декламаціями її поезій та переглядом екранізації відомого твору «Лісова пісня».

Крім того, незабутнє враження на дітей справила екскурсія до музею Лесі Українки. Діти поринули в епоху столітньої давнини, відчули атмосферу, в якій мешкала родина Косачів.

Доторкнувшись до життя легендарної Українки, діти пройнялися інтересом до більш детального вивчення творчості великої Лесі, яка промовляє нам:

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Я в серці маю те, що не вмирає»

Безымянный коллаж