Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Леся Українка

загружено

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Леся Українка

25 лютого все прогресивне українство святкує 148 річницю геніальної української поетеси  Лесі Українки.

Наша школа також шанобливо відмічає цю знаменну дату. Діти не тільки познайомилися з життям та творчістю геніальної поетеси, але і влаштували театральне дійство з декламаціями її поезій та переглядом екранізації відомого твору «Лісова пісня».

Крім того, незабутнє враження на дітей справила екскурсія до музею Лесі Українки. Діти поринули в епоху столітньої давнини, відчули атмосферу, в якій мешкала родина Косачів.

Доторкнувшись до життя легендарної Українки, діти пройнялися інтересом до більш детального вивчення творчості великої Лесі, яка промовляє нам:

«Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Я в серці маю те, що не вмирає»

Безымянный коллаж

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.