Ніхто не забутий!
 Ніщо не забуто!

B3DB8842-0646-49D0-B1F7-795E40F13694

29 січня в Україні відзначали День пам’яті героїв Крут.
Це героїчна, але в той же час і трагічна сторінка в українській історії стала одним із символів боротьби нашого народу за свою свободу та незалежність.
 В цей день учні нашої школи “Інтелект” разом з учителем історії Цапком О. М. під час уроку-пам’яті вшанували хвилиною мовчання пам’ять юних патріотів та відтворили у спогадах хід подій цієї історичної битви.

Підсилили емоції від цих подій поетичні рядки В. Стуса та П. Тичини. А відеофрагменти із фільму “Лист без конверта” не тільки вразив учнів своєю сентимементальністю, але ще і заставив замислитися над смислом буття. Учасники уроку-пам’яті усвідомили, що події того січневого дня мають стати не лише даниною пам’яті, а й важливим уроком для всіх українців!

BD046FC0-20FE-44AB-9586-0F77344BDF07