Ніхто не забутий!
 Ніщо не забуто!

B3DB8842-0646-49D0-B1F7-795E40F13694

29 січня в Україні відзначали День пам’яті героїв Крут.
Це героїчна, але в той же час і трагічна сторінка в українській історії стала одним із символів боротьби нашого народу за свою свободу та незалежність. 
 В цей день учні нашої школи “Інтелект” разом з учителем історії Цапком О. М. під час уроку-пам’яті вшанували хвилиною мовчання пам’ять юних патріотів та відтворили у спогадах хід подій цієї історичної битви.

Підсилили емоції від цих подій поетичні рядки В. Стуса та П. Тичини. А відеофрагменти із фільму “Лист без конверта” не тільки вразив учнів своєю сентимементальністю, але ще і заставив замислитися над смислом буття. Учасники уроку-пам’яті усвідомили, що події того січневого дня мають стати не лише даниною пам’яті, а й важливим уроком для всіх українців!

BD046FC0-20FE-44AB-9586-0F77344BDF07

 

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.