Німецький карнавал на вулицях Києва

7809DDF3-5075-411F-AD92-B8A0F2F6D41D

У рамках тижня іноземних мов у школі «Інтелект» відбувся цікавий захід на манер німецького свята «Rosenmontag».

День розпочався із німецької музики, народних німецьких пісень, обрядів.

Потім була ярмарка солодощів, де учні не тільки пригощалися смаколиками, але ще і провели акцію «Благодійні смаколики». Виручені кошти від цієї акції були передані хворим дітям в «Онкоцентр».

Після цього відбувся яскравий карнавал вулицями Києва.
Одягнені в яскраві костюми та під супровід німецької музики, з клаксонами та губними гармошками, діти веселою ходою пройшли вулицями Києва, роздаючи перехожим цукерки та солодощі.

Наші учні продемонстрували свою причетність до глобалізаційних процесів, інтернаціональну свідомість, планетарну єдність та дитячу радість від цікавих заходів!

FBA68774-318F-468D-8A2A-4CD8CC934A1C

6C9EF514-4531-4ACA-A3A0-FC8D77A144F9