Нові партнери школи

logo

Спеціалізована школа «Інтелект» з поглибленим вивченням іноземних мов розширює коло своїх друзів.

Нещодавно було підписано договір з центром німецької культури «Відерштраль».

Відтепер наші учні матимуть змогу більше спілкуватися з носіями мови, відвідувати цікаві майстер-класи, знайомитися з культурою та традиціями Німеччини та Австрії, брати участь у проведенні традиційних німецьких свят, тематичних та літературних вечорів, фестивалів, художніх виставок, екскурсійних програм.

І все це НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ!

Тож, вперед!

1      2