Нові партнери школи

logo

Спеціалізована школа «Інтелект» з поглибленим вивченням іноземних мов розширює коло своїх друзів.

Нещодавно було підписано договір з центром німецької культури «Відерштраль».

Відтепер наші учні матимуть змогу більше спілкуватися з носіями мови, відвідувати цікаві майстер-класи, знайомитися з культурою та традиціями Німеччини та Австрії, брати участь у проведенні традиційних німецьких свят, тематичних та літературних вечорів, фестивалів, художніх виставок, екскурсійних програм.

І все це НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ!

Тож, вперед!

1      2

3  viber image

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.