Нестандартний урок чаювання

5453F684-3A73-463F-A9EA-CA150EAFD06A

27.04 в 2-В класі школи «Інтелект» був проведений нестандартний урок чаювання.
За чашечкою гарячого чаю та чарівним кошиком солодощів і смаколиків, діти розглянули особливості поведінки ґречної людини, ще глибше занурилась у тему як поводити себе за столом серед незнайомих та друзів, а також стали активними співрозмовниками в бесіді “Будьте ласкаві, усміхніться! Секрети усмішки”.

Користь проведення таких уроків -неоціненна, адже, це, перш за все, згуртування колективу класу, можливість вільного спілкування вчителя з усіма учнями, а головне радість та дитячі усмішки.

Ось так, в теплій, невимушеній, дружній атмосфері малеча здобуває не тільки безцінні знання, а й отримує величезне задоволення від самого процесу навчання.

E41DFCF7-1325-4AC9-891F-C87BA11AF235