Неймовірний подарунок від учнів!

EA21AB83-7F5F-4C0C-BC25-FC84D66E0E71

Учні спеціалізованої школи «Інтелект» креативно привітали своїх наставників з Днем учителя, запросивши їх на виставку хризантем, яка відкрилася сьогодні на Співочому полі.

Серед неймовірної краси квітів, де кожна із локацій присвячена певному музичному жанру, на фоні блюзу діти освідчувалися у своїй шані та повазі до своіх старших друзів.

А потім всі разом спостерігали , як на очах квіти перетворювалися в ноти, а потім у музичні інструменти…

Виставку квітів можна було не тільки споглядати, але і почути.

Наші друзі подарували вчителям духм‘яні запахи розкішних хризантем, які розносилися тут по всьому полю, неймовірну квіткову красу, позитивні емоції, та чудовий святковий настрій.

Адже що за свято учителя без його величності — Учня!

B4559927-D4A7-4F5B-85A2-6A828C33FED7

57AC6C84-1FF1-4881-9E84-B8AC18DB33A2