Незабутня п’ятниця!

mochileros

7 вересня учні школи «Інтелект» креативно провели заняття на Трухановому острові. Це була грандіозна експедиція-подорож, в якій були задіяні як учні початкової, так і середньої та старшої школи.

Метою такого заходу було не тільки провести креативні заняття в просторі open-air, але і подружити дітей молодшої та старшої школи, а також весело та цікаво провести останній день тижня. І це вдалося на славу!

Дітей захопили цікаві квести, різні ігри, пошук захованих скарбів. Тут звучали різні іноземні мови, які вивчають діти, проводилися брейн-ринги, цікаві фізичні змагання, розваги.

Діти навчилися розпалювати багаття, готувати та смажити шашлики, ну і, звичайно, правильно поводитися на природі та берегти її. Втомлені, але щасливі і веселі, переповнені враженнями та позитивними емоціями діти були вдячні за такий чудовий день.

Безымянный коллаж

Безымянный коллажц