Незабутня п’ятниця!

mochileros

7 вересня учні школи «Інтелект» креативно провели заняття на Трухановому острові. Це була грандіозна експедиція-подорож, в якій були задіяні як учні початкової, так і середньої та старшої школи.

Метою такого заходу було не тільки провести креативні заняття в просторі open-air, але і подружити дітей молодшої та старшої школи, а також весело та цікаво провести останній день тижня. І це вдалося на славу!

Дітей захопили цікаві квести, різні ігри, пошук захованих скарбів. Тут звучали різні іноземні мови, які вивчають діти, проводилися брейн-ринги, цікаві фізичні змагання, розваги.

Діти навчилися розпалювати багаття, готувати та смажити шашлики, ну і, звичайно, правильно поводитися на природі та берегти її. Втомлені, але щасливі і веселі, переповнені враженнями та позитивними емоціями діти були вдячні за такий чудовий день.

Безымянный коллаж

Безымянный коллажц

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.