Наші яскраві мандри у фіалкове царство.

4E49FBE9-76D5-4DD2-809E-75A7B66AE402

Вивчаючи природознавство, досліджуючи природу та її закони, наші учні здійснюють це не академічним шляхом, сидячи за партами, а роблять це занурюючись в природу, спостерігаючи наживо за її розвитком та красою.

Ось і нещодавно наші інтелектики із задоволенням відвідали виставку домашніх квітів, яка проходила у міському будинку природи.

Ця виставка стала для наших маленьких дослідників справжнім святом барв.

Малята дізналися , як розпочала свою тріумфальну ходу Європою барвиста фіалка.

Діти перегорнули сторінки старих журналів із статтями славетних селекціонерів Барсенєва та Макуні, переглянули перші видання журналу «Узамбарська фіалка», а також познайомилися з листами українських селекціонерів із приватної колекції.

Саме із таких пізнавальних кроків і починається велика наука, до якої стрімко ідуть наші маленькі дослідники.

 

567FA39A-92B5-4E1A-94CD-5E9AFDBE593B

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.