Наші яскраві мандри у фіалкове царство.

4E49FBE9-76D5-4DD2-809E-75A7B66AE402

Вивчаючи природознавство, досліджуючи природу та її закони, наші учні здійснюють це не академічним шляхом, сидячи за партами, а роблять це занурюючись в природу, спостерігаючи наживо за її розвитком та красою.

Ось і нещодавно наші інтелектики із задоволенням відвідали виставку домашніх квітів, яка проходила у міському будинку природи.

Ця виставка стала для наших маленьких дослідників справжнім святом барв.

Малята дізналися , як розпочала свою тріумфальну ходу Європою барвиста фіалка.

Діти перегорнули сторінки старих журналів із статтями славетних селекціонерів Барсенєва та Макуні, переглянули перші видання журналу «Узамбарська фіалка», а також познайомилися з листами українських селекціонерів із приватної колекції.

Саме із таких пізнавальних кроків і починається велика наука, до якої стрімко ідуть наші маленькі дослідники.

567FA39A-92B5-4E1A-94CD-5E9AFDBE593B