Всесвіт — і я в ньому!

66432C57-5D61-4BA8-B83D-CC7A500768DC

А чи відчували Ви себе коли-не будь частиною Всесвіту?

Ні? А от наші учні побували в ультрасучасному цифровому планетарії «Atmаsfera- 360*», де без 3D окулярів досягалась реалістичність зображення завдяки унікальній надсучасній цифровій проекційній системі.

Сферичне кіно — це новий вимір : захоплюючі спецефекти і повне відчуття присутності. За допомогою сферичної анімації діти із задоволенням мандрували у Всесвіт , закріпили знання про зміну дня і ночі , про пори року на нашій планеті.

Поринаючи в недосяжний світ сонячної системи, учні мали можливість відчути незнайомі раніше відчуття а, подорожуючи по незвіданих просторах космосу — справжніми космонавтами.

Хто знає, може колись і знадобиться…
А сьогодні — це драйв, емоції зашкалюють , бо ми покорили космос!

D684360F-1655-4696-8056-D71FC96ED47C