Наші стандартні нестандартні уроки

IMG_20180914_224618_752

13-14 вересня в 2,3,4 класах спеціалізованої школи “Інтелект” були проведені інноваційні, нестандартні, інтегровані уроки з математики, української мови, літературного читання, образотворчого мистецтва, природознавства, інформатики, англійської мови та риторики.

Сучасні компетентнісно-зорієнтовані, інформаційно насичені заняття у просторі OpenAir відкрили нашим учням нові методи і способи пізнання навколишнього світу.

Уроки на свіжому повітрі сприяли високому рівню активності кожної дитини, допомогли якісному сприйманню та аналізу навчального матеріалу, створили сприятливий психологічний клімат серед учнів, що, в свою чергу, викликав позитивні емоції та чудовий настрій у дітей, які є запорукою формування емоційного інтелекту у наших маленьких творчих дослідників. Весело, цікаво, захоплююче проходить кожен урок у нашій школі.