Науково -пошукова работа у початковій школі

Books, globe and glasses isolated on white background with a clipping path.

Використовуючи різні навчальні технології , учні 4 класу досліджуючи тему «Материки Землі», готували індивідуальні науково-пізнавальні проекти.
На цей раз діти мандрували далекою Австралією.

Вони дізналися багато цікавих речей і про пляшкове дерево, і про унікальне рожеве озеро,і про дерево Калістемон, про знамениту споруду Улуру та багато чого ще цікавого.

Науково-пошукова робота дітей початкової школи «Інтелект» не тільки збагачує їх інтелект, але і формує навички самостійної дослідницької роботи.

947CA38E-64FD-47C2-A1A6-02EBF433B651