Науково -пошукова работа у початковій школі

Books, globe and glasses isolated on white background with a clipping path.

Використовуючи різні навчальні технології , учні 4 класу досліджуючи тему «Материки Землі», готували індивідуальні науково-пізнавальні проекти.
На цей раз діти мандрували далекою Австралією.

Вони дізналися багато цікавих речей і про пляшкове дерево, і про унікальне рожеве озеро,і про дерево Калістемон, про знамениту споруду Улуру та багато чого ще цікавого.

Науково-пошукова робота дітей початкової школи «Інтелект» не тільки збагачує їх інтелект, але і формує навички самостійної дослідницької роботи.

 

947CA38E-64FD-47C2-A1A6-02EBF433B651

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.