Науково-дослідницька експедиція

3EADB711-9476-4EF1-B91B-3F67DDAB00B7

Нарешті настали теплі сонячні дні і 4 клас,традиційно,вирушив у науково-дослідницьку експедицію до авантюрно-кіношного міста Одеса.

Першого дня ми потрапили до загадкових катакомб і дізнались багато історичних фактів про переховування військових і полонених в катакомбах під час Другої Вітчизняної і Холодної війни.І звісно відвідали відомі на весь світ архітектурні пам’ятки Одеси: філармонію,оперний театр,порахували Потьомкінсткі сходинки,зазирнули у двір,де жив сам граф Рішельє,як справжні одесити посиділи на «дванадцятому» стільці і загадували багато бажань гуляючи цим містом.

Другого дня нам випала унікальна можливість побувати і селищі Вилково,яке називають Українською Венецією і входить до списку 10 найкрасивіших міст нашої Батьківщини.Як справжні дослідники пропливши десятки кілометрів на човні ми дістались,так званого,Нульового кілометра,місце,де Дунай впадає в Чорне море,дослідили природну зону,тваринний і рослиний світ,а також господарську діяльність місцевості.

Третього дня учні стали справжніми детективами і в пошуках таємниць загадкової Одеси відвідали музей науки і техніки,музей контрабанди,кіностудію,а також унікальні Одеські вулички,на яких знімалось чимало всесвітньо відомих кінофільмів.

З найкращими враженнями повернулись до рідного міста.

1EF32087-9D02-40B2-9267-EE085435F02B

FFCE7356-B0AE-40F2-A4AD-13547DEDBA93