Науково-дослідницька експедиція

3EADB711-9476-4EF1-B91B-3F67DDAB00B7

Нарешті настали теплі сонячні дні і 4 клас,традиційно,вирушив у науково-дослідницьку експедицію до авантюрно-кіношного міста Одеса.

Першого дня ми потрапили до загадкових катакомб і дізнались багато історичних фактів про переховування військових і полонених в катакомбах під час Другої Вітчизняної і Холодної війни.І звісно відвідали відомі на весь світ архітектурні пам’ятки Одеси: філармонію,оперний театр,порахували Потьомкінсткі сходинки,зазирнули у двір,де жив сам граф Рішельє,як справжні одесити посиділи на «дванадцятому» стільці і загадували багато бажань гуляючи цим містом.

 

 
Другого дня нам випала унікальна можливість побувати і селищі Вилково,яке називають Українською Венецією і входить до списку 10 найкрасивіших міст нашої Батьківщини.Як справжні дослідники пропливши десятки кілометрів на човні ми дістались,так званого,Нульового кілометра,місце,де Дунай впадає в Чорне море,дослідили природну зону,тваринний і рослиний світ,а також господарську діяльність місцевості.

 
Третього дня учні стали справжніми детективами і в пошуках таємниць загадкової Одеси відвідали музей науки і техніки,музей контрабанди,кіностудію,а також унікальні Одеські вулички,на яких знімалось чимало всесвітньо відомих кінофільмів.

 
З найкращими враженнями повернулись до рідного міста.

1EF32087-9D02-40B2-9267-EE085435F02B

FFCE7356-B0AE-40F2-A4AD-13547DEDBA93

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.