Навчаємося по—новому !

9465C5F0-8805-4803-8D44-9A93075BF369

Спеціалізована школа «Інтелект» , яка за оцінкою Національної Академії педагогічних наук України є трандсеттером в освіті, не втомлюється запроваджувати у шкільну діяльність все нові і нові методи.

Наразі актуальним у навчальному процесі школи «Інтелект» є наскрізні теми, які використовуються у одному класі з різних предметів.

Так, інтегрований урок, де поєднувалися інформатика та природознавство, українська мова та читання, не тільки захопили дітей своєю креативністю , не тільки збагатили їх знання та інтелект, але ще і сприяли формуванню високого рівня мотивації до навчання та принесли їм велику насолоду від роботи на уроці!

2FB051BE-0CD9-4772-8006-3E2EACC0E15C