Навчально-пізнавальна екскурсія

9492B258-380F-4961-8443-CE5418842EAE

13.04 учні 2-3 класів спеціалізованої школи “Інтелект” здійснили захоплюючу мандрівку до музею етнічної культури та живої історії “Хутір Савки” в село Нові Петрівці.

Наші діти мали змогу побачити та ознайомитись з діючими речами господарського вжитку, автентичним одягом та рідкісними зразками традиційного народного мистецтва XVI – XX століть.

Учні пізнали справжню українську культуру у невимушеному форматі, адже кожен власноруч кував залізо, молов та ткав.

А, наостанок, відбувся майстер-клас із гончарства, де малеча з глини ліпила іграшки-забавлянки.

Навчально-пізнавальна екскурсія допомогла сформувати в уяві наших дітей якісно нову картинку минулого, подарувала незабутні враження та надихнула на вивчення та пізнання культурної спадщини українських земель.

4F4AF40F-F38D-4849-B826-A84C513F9816