Ми—розумні! Ми—спортивні!

Kids sport winners standing on podium with medals and gold shining cup. Colorful vector illustration.

 

Пишаємося учнем нашої школи Морозом Михайлом, який брав участь у нелегкому змаганні на спритність, силу, витримку та фізичну досконалість, і у гарячій боротьбі за перемогу посів lll місце у міському чемпіонаті ДЮСШ «Іппон» з дзюдо!

Вітаємо Михайлику! Так тримати! Попереду — нові перемоги!
Вітаємо талановитого тренера — Вакарінця Юрія Андрійовича та дякуємо за високий професіоналізм!

 

EF001397-5BE5-4F04-B186-3FC569BBDA16

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.