Ми – переможці Всеукраїнської гри-конкурсу з англійської мови «Puzzle»!

izuchenie_angliiskogo_yazika_puzzle_englishcom

Ми – переможці Всеукраїнської гри-конкурсу

з англійської мови «Puzzle»!

У цьому навчальному році відбулася дуже цікава та креативна Всеукраїнська гра-конкурс з англійської мови, яка була спрямована на виявлення у дітей рівня читацької сформованості англомовної літератури, знання літературних творів, уміння творчо та неординарно висловлювати свою точку зору.

Гра-конкурс продемонструвала не тільки високий рівень зацікавленості наших учнів до вивчення англійської мови, але і переконала, що наші учні володіють високим рівнем знань.

Всі учасники отримали сертифікати та подарунки, а переможці – дипломи!

Із них показали відмінний результат і отримали дипломи Всеукраїнського  рівня такі учні:

І місце – Череповський Микита  (10 клас)

І місце – Садов`як Андрій  (4 клас)

І місце – Чечик Софʼя (4 клас)

І місце – Ясеновий Варфоломій (4 клас)

ІІ місце – Деркач Назар (6 клас)

Регіонального рівня:

І місце – Ковальчук Аркадій  (4 клас)

І місце – Пилипенко Анастасія (4 клас)

І місце – Рябов Гліб (4 клас)

Тож, щиро вітаємо наших знавців англійської мови, шанувальників літератури та історії англомовних країн!

Пишаємося нашими переможцями!

Ви – найкращі!

Уперед – до нових звершень!

image-0-02-05-b4c5c4459d1242655cdbe86980bddab456dc2db9ef372cee69a8f14aedb70b13-V           CYMERA_20170516_110931