Марафон Гаусса або інтерактив плюс.

E80D7708-E21C-423D-A446-744FC39BA8BD

Нещодавно у старшій ланці школи «Інтелект» відбувся незвичайний захід – «Марафон Гаусса». Це абсолютно авторська інноваційна форма роботи, яку провели вчителі математики Федосєєв С.Е. та Середа О.О.
Три команди інтелектуалів та учні 4 класу змагалися у захоплюючому марафоні Гаусса, де продемонстрували креативне мислення, уміння розв’язувати логічні завдання, винахідливість, кмітливість та любов до математики.
А ще учні багато чого дізналися про короля математики Ф. Гаусса та багато іншого про математичні таємниці.
Сюжетно – рольові ігри (роль мишки – кур’єра та ін..) додали яскравих емоційних фарб у інтелектуальний марафон.

Підбиваючи підсумок, скористаємося словами знаменитого Анатоля Франса: «Учитись можна тільки весело… А щоб перетравлювалися знання, потрібно поглинати їх з апетитом!»

45AAC784-64E8-4C15-B57B-94BD572790BB  35C47C5E-2BEC-46ED-9E23-26228436B52C