Літо вражаючих емоцій у «Малятко»

IMG-6b3c64c573556e57f6f7c2fd8f652e66-V

У ДНЗ «Малятко» пройшов цікавий майстер-клас з виготовлення подушок «Emotions» з метою виховувати бажання мати і примножувати позитивні емоції. У дитячих руках ожили різні емоції та почуття: любов, радість, дружба, щастя тощо.

Таким чином, ми у нашому закладі розвиваємо емоційний інтелект – атрибут зрілої, самодостатньої і успішної людини.

Безымянный коллажБезымянный колла

Більше цікавих новин на нашій сторінці у Facebook: http://malyatko-school.kiev.ua