Культурознавчий проект

506F780A-40FF-4616-951F-799B664464C8

Нещодавно у початковій ланці школи «Інтелект» у рамках культурологічного проекту «Крізь призму театрального дійства» відбулася цікава зустріч із акторкою Київського академічного Театру на Подолі Валентиною Сергеєвою, яка розповіла про акторські «секрети», продемонструвала яскраві епізоди театральної гри.

Діти із задоволенням провели інтерв‘ю, під час якого дізналися більше про театр, його історію,зйомку фільмів, рекламних роликів тощо.

Також відбувся цікавий інтерактив із техніки сценічної мови і театральної розминки.

Діти були в захопленні від цієї зустрічі.

Тож, пізнаючи театр із середини, дізнавшись про цікаву, але нелегку роботу театру та акторів, діти усвідомили, що робити добро, творити красу — це також робота, робота серця, робота душі, яка, в свою чергу, творить добро, дарує радість та вчить мудрості життя.

64F728C1-BE92-4E96-8282-6E383481552D

097459FF-B5D9-49F2-BE3A-611FC934D67B