Крізь призму театрального дійства

DE60F83C-4B8F-426C-8C90-D4EFDB6DD53B

24 жовтня в рамках загальношкільного проекту “Крізь призму театрального дійства” учні 2-3-4 класів початкової школи “Інтелект” відвідали Київський академічний театр українського фольклору “Берегиня”.

Діти поринули у казковий світ та стали співучасниками неймовірної акторської гри, споглядаючи навчально-пізнавальну виставу “Зелена гора”.

Прониклива та емоційна гра акторів подарувала можливість відчути сутність людського буття та превілегію духовних цінностей високоморальної та духовно збагаченої особистості.

Маленькі театрали зрозуміли як важливо не зраджувати істинним почуттям та досягати поставленої мети, шляхом глибокої віри у світлі та щирі почуття.

Збагачуємось інтелектуально, морально, духовно, адже це вірний шлях до щасливого майбуття та становлення всебічно розвиненої та духовно збагаченої особистості.

3B77283C-6C9F-44DA-B44E-47EAABEEE5BA

5F44911B-EAB2-4D5A-98E3-C886299201A6