Краса природи, яка надихає!

i (3)

Кожного року навесні Київське Співоче поле Печерського ландшафтного парку вражає жителів своїми гарними виставками.
26 квітня учні 3 класу у рамках природничого тижня відвідали виставку квітів «Таємниці Великодньої писанки», для створення якої було спеціально вирощено 200 тисяч тюльпанів 12 різновидів.
Краса  та яскравість пейзажів!
Діти занурилися в рукотворну красу, яка вразила їх своїм буйноцвіттям та різноманітністю експозицій.
Це було не просто споглядання  краси, релакс на свіжому повітрі, участь у цікавих майстер-класах з озеленення та садівництва, але ще і знайомство з природничими  дисциплінами та такою чудо-наукою, як селекція.
Учні зрозуміли, що людина – це вінець природи, яка не тільки дбає про неї, але і може впливати на неї.

IMG_4058    IMG_4068