Комунікативні інтерактивні методи на уроках англійської мови

learning-English

Основи іншомовної комунікативної компетентності закладаються на початковому етапі навчання. Тому початкова ланка школи «Інтелект» зорієнтована на мотивацію до вивчення іноземної мови через інтерактивні методи навчання.

Робота з люстерками (фонематичні вправи), уроки-інтерв’ю, уроки-ігри, уроки-театр, уроки-подорожі, уроки-роздуми, уроки-діалоги, уроки-екскурсії, уроки в музеї, уроки на об’єктах, уроки-квести, уроки-зустрічі із цікавими людьми – ось далеко не весь перелік інтерактивних уроків, які ми проводимо в нашій школі.

На таких уроках створюється ситуація успіху, доброзичливості, усуваються проблеми перевтомлюваності, виникає інтерес до навчання. А яскрава наочність, використання мультимедійної дошки, технічних засобів навчання впливають на емоційний стан учнів та формують відповідні комунікативні компетенції.