Компетентнісна освіта у школі «Інтелект»

entrada-para-no-pasar

У ході реалізації компетентнісно-спрямованої освіти, як філософії нашої школи, коли освіта формує певні ключові предметні компетенції, наш навчальний заклад вибудував модель, де компетенції формуються у процесі реального життя.

Так, тему з німецької мови «Ресторан. Німецькі страви» учні закріплювали у німецькому ресторані. Починаючи з меню, замовлення страв, спілкування з кельнером та друзями, все відбувалося німецькою мовою.

У процесі уроку-праксиса учні не тільки вправлялися у розвитку мовлення, але ще і продемонстрували хороші манери, норми та правила поведінки у ресторані.

Діти були в захваті від такого незвичайного, цікавого та «смачного» уроку!

Ну, а компетенції здобули найміцніші!

Безымянный коллаж