Коло Шевченківських читань. Вільна трибуна “Шевченко – наш. Він для усіх століть…”

5495cc31b55a9

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь –  допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!
Минуло 204 роки від дня народження Т. Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього став  загальношкільний захід “Вільна трибуна”, читання поезій Великого Кобзаря напам’ять, до якого долучились і учні 1-11 класів й учительський склад на чолі з директором школи “Інтелект” В. Прокопенко. Протягом тижня працюватиме Інтерактивна дошка із завданнями на кожен день для учнів старшої школи.
Вірші, інтерактивна бесіда, факти з життя митця –  ці всі шматочки створили великий пазл свята, справжнього вшанування пам’яті Тараса Шевченка.
Вчительській склад школи впевнений, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ще раз переконатися, що
Поезія Шевченка – це вогник,
 схожий на полум’я свічки,