Його Величність — ХЛІБ!

DCF054A4-ACDF-4D29-94FE-1F84084ACCBC

Візьму я в руки хліб духмяний,

Він незвичайний, він святий.

Вібрав і пісню й працю в себе,

Цей хліб румяний на столі.

Йому до ніг вклонитись треба,

Він скарб найбільший на землі.

Краще один раз побачити, ніж 100 років почути!

Під таким гаслом у рамках компетентнісно – спрямованої освіти учні 4 класу провели урок-екскурсію до хлібзаводу «Куліничі», де досліджували «народження» хліба!
Діти простежили всі процеси, починаючи від замішування тіста, надання йому форми, випічки, побачили, як хліб «відпочиває» і закінчили найприємнішим-дегустацією живого дива.

А ще наші учні побували у ролі пекарів: власноруч приготували смачні рогалики, якими частувалися з чаєм.
 Простеживши за технологічним процесом випікання хліба, та усвідомивши, що його життя починалося ще на полі, коли у підгототовлену родючу землю падало живе зернятко, щоб прорости рясними колосками, які восени бережно збиралися, щоб потім із нього зробити пухку муку… Ну , а далі ми все бачили.

Тож діти зрозуміли, що багато людських зусиль та любові докладається до того, щоб на столі у нас був духмяний каравай чи запашний хліб.

6AF18287-8DAB-41EF-8B59-00E573BE2FEC  DE68DEDB-7775-47F1-883A-CB6AF9C5293D