Його Величність — ХЛІБ!

DCF054A4-ACDF-4D29-94FE-1F84084ACCBC

Візьму я в руки хліб духмяний,


Він незвичайний, він святий.

Вібрав і пісню й працю в себе,

Цей хліб румяний на столі.

Йому до ніг вклонитись треба,


Він скарб найбільший на землі.Краще один раз побачити, ніж 100 років почути!

Під таким гаслом у рамках компетентнісно – спрямованої освіти учні 4 класу провели урок-екскурсію до хлібзаводу «Куліничі», де досліджували «народження» хліба!
Діти простежили всі процеси, починаючи від замішування тіста, надання йому форми, випічки, побачили, як хліб «відпочиває» і закінчили найприємнішим-дегустацією живого дива.

А ще наші учні побували у ролі пекарів: власноруч приготували смачні рогалики, якими частувалися з чаєм.
 Простеживши за технологічним процесом випікання хліба, та усвідомивши, що його життя починалося ще на полі, коли у підгототовлену родючу землю падало живе зернятко, щоб прорости рясними колосками, які восени бережно збиралися, щоб потім із нього зробити пухку муку… Ну , а далі ми все бачили.

Тож діти зрозуміли, що багато людських зусиль та любові докладається до того, щоб на столі у нас був духмяний каравай чи запашний хліб.

6AF18287-8DAB-41EF-8B59-00E573BE2FEC  DE68DEDB-7775-47F1-883A-CB6AF9C5293D

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.