З нагоди Дня учителя!

9A447750-DC86-4555-9521-2AC5F78F097C

Вітаємо директора спеціалізованої школи «Інтнлект», заслуженого учителя України, кандидата педагогічних наук Прокопенко Валентину Іванівну, яка завдяки високому професіоналізму та самовідданій праці, збагачуючи вітчизняну та світову педагогічну скарбницю, удостоєна високої честі бути представленою Національною академією педагогічних наук Украіни у літописі досягнень сучасної України «Успішні професіонали України».

Бажаємо творчої наснаги та нових звершень!

D59BDC11-1E4E-477C-9FFC-B1957F6D0922