ЗРОСТАЄМО ІНТЕЛЕКТУАЛАМИ!

224784_original

З метою гармонійного розвитку та виховання естетичних смаків старшокласники школи «Інтелект» відвідали Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», де були учасниками трьох проектів.

Перше, і найголовніше, наші діти познайомилися з прекрасною виставкою під назвою «Марія Примаченко. Неосяжне». До експозиції увійшли понад 300 творів видатної художниці з колекції Національного музею українського декоративного мистецтва.

Фантастичний світ образів Марії Примаченко є унікальним мистецьким явищем, культурним феноменом, який поєднав у собі традиції народного малярства та особисту обдарованість художниці. Крім живопису демонструвалась кераміка та альбоми з малюнками художниці.

Другий проект, у якому були задіяні наші учні – це «Арсенал ідей», де вони брали участь у майстер-класах з логіки,економіки,біології та фізики.

І третій, не менш цікавий був проект «Арсенал любові» приурочений найромантичнішому святу – Дню закоханих.

Такий похід до Мистецького арсеналу не тільки наповнив учнів школи позитивними емоціями, новими враженнями, але і сприяв формуванню високих естетичних смаків, розширив кругозір учнів та збагатив їх духовно.

інна 8   інна 6