ЗРОСТАЄМО ІНТЕЛЕКТУАЛАМИ!

224784_original

 

   З метою гармонійного розвитку та виховання естетичних смаків старшокласники школи «Інтелект» відвідали Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», де були учасниками трьох проектів.

  Перше, і найголовніше, наші діти познайомилися з прекрасною виставкою під назвою «Марія Примаченко. Неосяжне». До експозиції увійшли понад 300 творів видатної художниці з колекції Національного музею українського декоративного мистецтва.

 Фантастичний світ образів Марії Примаченко є унікальним мистецьким явищем, культурним феноменом, який поєднав у собі традиції народного малярства та особисту обдарованість художниці. Крім живопису демонструвалась кераміка та альбоми з малюнками художниці.

  Другий проект, у якому були задіяні наші учні – це «Арсенал ідей», де вони брали участь у майстер-класах з логіки,економіки,біології та фізики.

  І третій, не менш цікавий був проект «Арсенал любові» приурочений найромантичнішому святу – Дню закоханих.

  Такий похід до Мистецького арсеналу не тільки наповнив учнів школи позитивними емоціями, новими враженнями, але і сприяв формуванню високих естетичних смаків, розширив кругозір учнів та збагатив їх духовно.

                                    інна 8   інна 6

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.