Захід-реквієм: «Герої не вмирають!»

MjQuMDIuMjAxNC0yMjo1NDQ1MzI16607

 

   19 лютого учні нашої школи урочисто вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні».

  У школі була проведена лінійка-реквієм, на якій діти висловлювали слова подяки людям, які ціною життя ішли на захист високих моральних цінностей та ідеалів.

  Червоні гвоздики, як символ пролитої крові, учні поклали до меморіальної дошки Сергія Шаповала та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих героїв.

  Старшокласники з великою скорботою схилили голови перед пам’яттю героїв, які загинули у мирний час на Майдані, відстоюючи гідність нашої країни.

 З почуттям патріотичного настрою та бажанням бути достойним громадянином своєї Батьківщини зростають наші учні.

    20848 (1) 20841 20836

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.