Захід-реквієм: «Герої не вмирають!»

MjQuMDIuMjAxNC0yMjo1NDQ1MzI16607

19 лютого учні нашої школи урочисто вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні».

У школі була проведена лінійка-реквієм, на якій діти висловлювали слова подяки людям, які ціною життя ішли на захист високих моральних цінностей та ідеалів.

Червоні гвоздики, як символ пролитої крові, учні поклали до меморіальної дошки Сергія Шаповала та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих героїв.

Старшокласники з великою скорботою схилили голови перед пам’яттю героїв, які загинули у мирний час на Майдані, відстоюючи гідність нашої країни.

З почуттям патріотичного настрою та бажанням бути достойним громадянином своєї Батьківщини зростають наші учні.

20848 (1) 20841 20836