Захоплюючий світ театру

30_main

Наша школа завжди в пошуку чогось нового, креативного і цікавого. Як на уроках так і в житті наші учні прагнуть випробовувати на собі нові ролі, технології та інновації. І сьогоднішній день наповнений враженнями і гарними емоціями від перегляду вистави Юхима Чеповецького «Пригоди Мицика», у якій зміг взяти участь кожен учень. Актори разом із залом співали, спілкувались, танцювали, шукали доцільний вихід у запропонованих ситуаціях, і навіть пригостили кожного солодким сюрпризом. Після вистави бажаючі фотографувались і спілкувались з акторами, та мали змогу дати інтерв`ю і висловити свою думку, залишити побажання до театру.

Fotor_154270722996474