Захоплюючий світ театру

30_main

Наша школа завжди в пошуку чогось нового, креативного і цікавого. Як на уроках так і в житті наші учні прагнуть випробовувати на собі нові ролі, технології та інновації. І сьогоднішній день наповнений враженнями і гарними емоціями від перегляду вистави Юхима Чеповецького «Пригоди Мицика», у якій зміг взяти участь кожен учень. Актори разом із залом співали, спілкувались, танцювали, шукали доцільний вихід у запропонованих ситуаціях, і навіть пригостили кожного солодким сюрпризом. Після вистави бажаючі фотографувались і спілкувались з акторами, та мали змогу дати інтерв`ю і висловити свою думку, залишити побажання до театру.

Fotor_154270722996474

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.