Дух, душа, духовність…

484109DC-1E7F-45E7-BFD2-B0EB3637304C

«Людина вимірюється не з ніг до голови, а з голови до неба»

(Конфуцій)

Дух, душа, духовність…

Ці питання також підіймаються у нашій школі.
Нещодавно наш дискусійний клуб на чолі зі шкільним філософом-теологом Оберенком С. В. провів духовний батл на тему «Живе полум‘я Духу».
Розмова точилася навколо понять: духовне життя, духовний розвиток, духовний світ, духовність…
Бесіда супроводжувалася цікавими фото, аудіо- та відеоматеріалами.
Також були озвучені та обговорені 10 заповідей Закону Божого.
Після переконливих суджень та красномовних виступів наші учні, погодившись із великим Сократом, дійшли висновку: «Хто хоче змінити Світ, повинен змінити себе».

02DBDBE7-FDDE-4927-BF81-E386296FBB9B

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.