ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Тематика психологічних тренінгів на лютий 2016 рік

Search For Solution

Тематика психологічних тренінгів

з учнями школи «Інтелект» у рамках формування

емоційного інтелекту та позитивного мислення на лютий 2016 рік

І. «Інтерактивні технології колективно-групового розвитку особистості»

• Броунівський рух «Навчаючи-вчуся»;
  • Задачі-загадки «Що я знаю…», незакінчені речення;
  • Рольова гра «Перевір свою кмітливість».

Мета: застосування методів, які стимулюють пізнавальну активність і самостійність учнів, розвивати групову згуртованість та уміння діяти узгоджено.

ІІ. «Формування та розвиток інтелектуально-творчого потенціалу інноваційної особистості»

• Акція «Гірлянда креативних думок»;
  • Психологічна вітрина «Інтелектуальна майстерність»;
  • Релаксація з елементами арт-терапії «Сторінками життя інтелектуально обдарованих особистостей».

Мета: розвиток асоціативного мислення, гнучкість і швидкість думки, здатність креативно діяти та мислити.