Досліджуємо тропіки!

bananovoe-derevo-banani-na-dereve-derevo-36804025009-1024x682

У рамках компетенстнісно-спрямованої освіти з метою наближення науки до життя 11.05 учні початкових класів спеціалізованої школи “Інтелект” провели незабутні уроки з природознавства у “Банановій фермі”, що знаходиться в селі Рожни.
Наші маленькі дослідники у межах України змогли познайомитися з тропічною флорою, де вирощується понад 50 сортів тропічних фруктів. Учні багато цікавого дізналися про різні кліматичні зони, цікаві факти із життя диво-рослин , побачили плоди найменшого виду банану «Супер-карлик» та збагатили свої знання з природознавства не із книги, а із життя «Живих тропіків».
Тож мотивуємо наших маленьких інтелектуалів до здобуття нових знань!

Fotor_152639851706535