Досліджуємо тропіки!

bananovoe-derevo-banani-na-dereve-derevo-36804025009-1024x682

У рамках компетенстнісно-спрямованої освіти з метою наближення науки до життя 11.05 учні початкових класів спеціалізованої школи “Інтелект” провели незабутні уроки з природознавства у “Банановій фермі”, що знаходиться в селі Рожни.
Наші маленькі дослідники у межах України змогли познайомитися з тропічною флорою, де вирощується понад 50 сортів тропічних фруктів. Учні багато цікавого дізналися про різні кліматичні зони, цікаві факти із життя диво-рослин , побачили плоди найменшого виду банану «Супер-карлик» та збагатили свої знання з природознавства не із книги, а із життя «Живих тропіків».
Тож мотивуємо наших маленьких інтелектуалів до здобуття нових знань!

Fotor_152639851706535

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.