Долучаємося до народних витоків Української культури

08089299-5E6F-4E34-AA38-2002F33FE789

21 вересня наші маленькі дослідники, вивчаючи культурологічні аспекти українського фольклору, відвідали старі сільські поселення в Пирогово.

Головним завданням цього культурологічного проекту було ознайомлення дітей із старовинними музичними інструментами, вивчення стародавніх українських пісень, музичних рухливих ігор, забав, розваг.

Посеред пахощів осінніх трав і квітів діти знайомились з автентичними українськими піснями знаменитого пісняра-лірника Олександра Гончаренка, познайомилися з традиціями українських обрядів, вивчили народні ігри, пісні та занурилися в стародавній світ культури своїх предків.

Тож, вивчаючи культуру свого народу, діти не тільки збагатили свої знання, але і пройнялися любов’ю до свого краю, до рідної мови, до української пісні, до свого народу!

27875101-407F-453A-B01A-6B0B73EE988B