Долучаємося до народних витоків Української культури

08089299-5E6F-4E34-AA38-2002F33FE789

21 вересня наші маленькі дослідники, вивчаючи культурологічні аспекти українського фольклору, відвідали старі сільські поселення в Пирогово.Головним завданням цього культурологічного проекту було ознайомлення дітей із старовинними музичними інструментами, вивчення стародавніх українських пісень, музичних рухливих ігор, забав, розваг.


Посеред пахощів осінніх трав і квітів діти знайомились з автентичними українськими піснями знаменитого пісняра-лірника Олександра Гончаренка, познайомилися з традиціями українських обрядів, вивчили народні ігри, пісні та занурилися в стародавній світ культури своїх предків.


Тож, вивчаючи культуру свого народу, діти не тільки збагатили свої знання, але і пройнялися любов’ю до свого краю, до рідної мови, до української пісні, до свого народу!

27875101-407F-453A-B01A-6B0B73EE988B

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.