День рідної мови у школі “Інтелект”

FB_IMG_1550823570676

З шаною та щирою любов’ю до української мови 💙💛 спеціалізована школа “Інтелект” відзначає день рідної мови!
Інтегровані заняття з інформатики, природознавства, української мови та читання, які передбачали розв’язання учнями мовно-мовленнєвих завдань проблемного характеру, плідну роботу над розкриттям секретів успішної презентації з використанням мультимедіа, а також тематичний ігровий міжнаціональний форум, спрямований на розвиток почуття патріотизму та культурної приналежності до українського слова не лише збагатили знання наших маленьких мудрих інтелектуалів, а й подарували чудовий настрій та приємні враження!!!

Fotor_155082448594418