День рідної мови у школі “Інтелект”

FB_IMG_1550823570676

З шаною та щирою любов’ю до української мови 💙💛 спеціалізована школа “Інтелект” відзначає день рідної мови!
Інтегровані заняття з інформатики, природознавства, української мови та читання, які передбачали розв’язання учнями мовно-мовленнєвих завдань проблемного характеру, плідну роботу над розкриттям секретів успішної презентації з використанням мультимедіа, а також тематичний ігровий міжнаціональний форум, спрямований на розвиток почуття патріотизму та культурної приналежності до українського слова не лише збагатили знання наших маленьких мудрих інтелектуалів, а й подарували чудовий настрій та приємні враження!!!

Fotor_155082448594418

 

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.