Глобальні світові виклики – і наші дії

FB_IMG_1523522577500

З 10 квітня у школі “Інтелект” стартував Екологічний проект “Збережемо нашу Землю”.

З метою формування в учнів екологічного мислення і свідомості, що грунтуються на ставленні до довкілля як цінності, які слід оберігати; виховання та розвиток особистості, відповідальної за стан навколишнього середовища, розвиток високої громадської позиції учитель біології та географії С. Оберенко з колегами запровадили екологічний проект, який буде діяти протягом квітня місяця відповідно до плану заходів.

У проектній діяльності задіяні учнівський та педагогічний колективи, батьки. Передбачаються різноманітні види завдань – групові та індивідуальні; традиційні та нетрадиційні форми робіт; інтерактивні та бінарні уроки.

По закінченню екологічного проекту відбудеться Конференція з теми “Глобальні проблеми навколишнього середовища” та захист учнівський робіт.