ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

image

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

      Наші учні – наша гордість!

    У цьому ми переконуємося кожний раз, коли отримуємо високі нагороди, беручи участь в різного рівня олімпіадах та конкурсах.

    І ось останні наші нагороди – це грамоти, які отримали наші учні на Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015-2016 навчальному році.

       Цього разу наша гордість – це:

                                                 БІЛИК АННА

                                                 учениця 9 класу, яка посіла ІІ місце

                                                 ЧЕРЕПОВСЬКИЙ МИКИТА

                                                учень 9 класу, який посів ІІІ місце

       Вітаємо та пишаємося вами, шановні наші інтелектуали!

                                                                              

                                                  1   IMG_20160212_170244

                                                                                          Так тримати!

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.