ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Наші учні – наша гордість!

У цьому ми переконуємося кожний раз, коли отримуємо високі нагороди, беручи участь в різного рівня олімпіадах та конкурсах.

І ось останні наші нагороди – це грамоти, які отримали наші учні на Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015-2016 навчальному році.

Цього разу наша гордість – це:

БІЛИК АННА

учениця 9 класу, яка посіла ІІ місце

ЧЕРЕПОВСЬКИЙ МИКИТА

учень 9 класу, який посів ІІІ місце

Вітаємо та пишаємося вами, шановні наші інтелектуали!

1   IMG_20160212_170244

Так тримати!