Вітайте з міжнародними перемогами!

to_olympic

 

Ура! Ми – переможці!

Нещодавно учні школи “Інтелект” повернулися з Х Міжнародної олімпіади з основ наук, що проходила з 28 жовтня по 3 листопада в Анталії.
Наші інтелектуали повною мірою продемонстрували свій інтелект та глибокі знання з ряду предметів, чим засвідчили серед багаточисельної та багатонаціональної молоді рівень наших шкільних досяджень.

Ми раді і горді від того, що у жаркій і нелегкій боротьбі з-поміж представників з 27 країн світу наші талановиті та розумні учні привезли Україні вагомі нагороди!

Вітаємо переможців!

 

Це такі учні:

Волинець Маргарита – срібна медаль, ІІ місце з англійської мови

Морозова Аліса – срібна медаль, ІІ місце з математики

Вандюк Маргарита – бронзова медаль, ІІІ місце з англійської мови

Левчук Олексій – бронзова медаль, ІІІ місце з англійської мови

Данильченко Дарина – бронзова медаль, ІІІ місце з образотворчого  мистецтва

Молодці! Так тримати! Ви – гордість та майбутнє України!

unnamed (1)

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.