Вітайте з міжнародними перемогами!

to_olympic

Ура! Ми – переможці!

Нещодавно учні школи “Інтелект” повернулися з Х Міжнародної олімпіади з основ наук, що проходила з 28 жовтня по 3 листопада в Анталії.
Наші інтелектуали повною мірою продемонстрували свій інтелект та глибокі знання з ряду предметів, чим засвідчили серед багаточисельної та багатонаціональної молоді рівень наших шкільних досяджень.

Ми раді і горді від того, що у жаркій і нелегкій боротьбі з-поміж представників з 27 країн світу наші талановиті та розумні учні привезли Україні вагомі нагороди!

Вітаємо переможців!

Це такі учні:

Волинець Маргарита – срібна медаль, ІІ місце з англійської мови

Морозова Аліса – срібна медаль, ІІ місце з математики

Вандюк Маргарита – бронзова медаль, ІІІ місце з англійської мови

Левчук Олексій – бронзова медаль, ІІІ місце з англійської мови

Данильченко Дарина – бронзова медаль, ІІІ місце з образотворчого  мистецтва

Молодці! Так тримати! Ви – гордість та майбутнє України!

unnamed (1)