ВІДЧУЙ ДУШЕЮ!

9F95BCED-DF08-4232-AB43-F630DD28BA1E

Сьогодні наші учні відвідали оригінальний, єдиний в Україні музей ” Третя після опівночі” – музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.

Ця екскурсія не тільки допомогла дізнатися більше про можливості людського організму, але також і про те, як живуть незрячі люди, з якими труднощами вони зіштовхуються, як сприймають та відчувають життя.

Ця неймовірна екскурсія по музейних залах вразила дітей до глибини душі.

Тут діти пережили унікальний досвід, який точно змінив їх уяву про те, як ми сприймаємо світ і, головне, заставив їх замислитися над тим, який безцінний скарб подарував нам Господь та щаслива доля – бачити, чути, відчувати, творити…

C1AC08B6-E269-4590-BAAE-DB2F52F019DF

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.