ВІДЧУЙ ДУШЕЮ!

9F95BCED-DF08-4232-AB43-F630DD28BA1E

Сьогодні наші учні відвідали оригінальний, єдиний в Україні музей ” Третя після опівночі” – музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.

Ця екскурсія не тільки допомогла дізнатися більше про можливості людського організму, але також і про те, як живуть незрячі люди, з якими труднощами вони зіштовхуються, як сприймають та відчувають життя.

Ця неймовірна екскурсія по музейних залах вразила дітей до глибини душі.

Тут діти пережили унікальний досвід, який точно змінив їх уяву про те, як ми сприймаємо світ і, головне, заставив їх замислитися над тим, який безцінний скарб подарував нам Господь та щаслива доля – бачити, чути, відчувати, творити…

C1AC08B6-E269-4590-BAAE-DB2F52F019DF