ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

prodam-venok-ukrainskiy-s-makami-i-lentami.--a096-1339147103295950-2-big

 

   На ХХХ сесії Генеральної  конференції  ЮНЕСКО, що проходила у Парижі 1999 року, було оголошено про «підтримку мовного різноманіття та багатомовності».

  Відтоді щорічно, починаючи з 2000 року, всі народи 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови.

   Не стояла осторонь цього знаменитого свята і спеціалізована школа «Інтелект».

 На свято учні з’явилися у національному вбранні, у школі панував дух національної гордості та свідомості.

  У навчальному закладі був проведений інтегративний урок-імпреза «Мова – духовне багатство народу» (В.О. Сухомлинський)

 У цей день лунали красиві українські пісні, вірші. Виступаючі підкреслювали красу та велич нашої мови.

 Виставка творчих робіт учнів переконала у креативності ідеї щодо розбудови країни та продемонструвала журналістський хист дітей, а також любов до мови калинової.

  Тож, словами поета хочеться сказати:

                                                        «Як парость виноградної лози,

                                                         Плекайте мову!»

                                                                                    М.Т. Рильський

uzor

    IMG_20161102_153946

IMG_20161017_162917-257x300

Спеціалізована школа «Інтелект» – це інноваційний навчальний заклад, філософія якого спрямована на розвиток гармонійно-цілісної особистості в умовах особистісно-орієнтованого навчання і виховання.
Школа заснована у 1996 році Печерською районною державною адміністрацією м. Києва та Інститутом удосконалення учителів імені Бориса Грінченка.
Основна мета діяльності навчального закладу – плекати духовно багату, інтелектуально та емоційно розвинену особистість з високими моральними цінностями та ідейними переконаннями. Цьому сприяє застосування новітніх досягнень педагогіки та психології, використання інноваційних технологій навчання та виховання, комп’ютеризація навчально-виховного процесу, індивідуалізація навчання.
Школа «Інтелект», як інноваційний навчальний заклад, сприяє досягненню нової якості на основі опанування її вихованцями стрижневими життєвими компетенціями, що дають можливість їм успішно інтегруватись у суспільство, визначати свою життєву стратегію, бути мобільними, здатними до самореалізації сутнісних сил, свідомого життєвого вибору і прийняття відповідальних рішень.
Школа «Інтелект» – це школа затишку і комфорту, яка відповідає викликам часу та вимогам сучасної філософії освіти України.