ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

prodam-venok-ukrainskiy-s-makami-i-lentami.--a096-1339147103295950-2-big

На ХХХ сесії Генеральної  конференції  ЮНЕСКО, що проходила у Парижі 1999 року, було оголошено про «підтримку мовного різноманіття та багатомовності».

Відтоді щорічно, починаючи з 2000 року, всі народи 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови.

Не стояла осторонь цього знаменитого свята і спеціалізована школа «Інтелект».

На свято учні з’явилися у національному вбранні, у школі панував дух національної гордості та свідомості.

У навчальному закладі був проведений інтегративний урок-імпреза «Мова – духовне багатство народу» (В.О. Сухомлинський)

У цей день лунали красиві українські пісні, вірші. Виступаючі підкреслювали красу та велич нашої мови.

Виставка творчих робіт учнів переконала у креативності ідеї щодо розбудови країни та продемонструвала журналістський хист дітей, а також любов до мови калинової.

Тож, словами поета хочеться сказати:

«Як парость виноградної лози,

Плекайте мову!»